Zaujíma Ťa Prečo?
Spoznaj našu motiváciu...

zuz B 6-6

 

Ahoj som Zuzka..
V čase keď som mala sedieť doma na zadk..na stoličke a písať bakalársku prácu som absolvovala trojmesačnú stáž v Litve. Odvtedy sa neviem zastaviť. Podieľala som sa na mnohých mládežníckych projektoch. Žila som, študovala i profesijne rástla, hneď v niekoľkých európskych krajinách. Rozširovala som svoju slovenskú kultúru a snažila sa prijímať tú „cudziu“. Toto je ďalší krok... (čítaj ďalej...)

Ivan 6-6

Ahoj som Ivan...
V roku 2012 som sa, aj napriek nadchádzajúcemu štátnicovému ročníku (kto prešiel Európskym právom na UPJŠ vie), rozhodol odísť na semestrálny pobyt do Santiaga de Compostela. Rozhodol som sa opustiť svoju bezpečnú rutinu, detskú izbu, mladícke rojčenie a ... už som sa do nich akosi neviem vrátiť... (čítaj ďalej...)

Eva 6-6

Ahoj som Eva...
Svoje prečo som si začala zodpovedať až po ukončení vysokoškolského štúdia. Možnosť porovnávať teóriu s praxou som dostala v rámci projektu Erasmus+ absolventskej praxe v španielskom meste plnom histórie - v Granade. (čítaj ďalej...)

Bianka 6-6

Ahoj som Bianca...
Nestihla som ešte precestovať celú Európu, tá na mňa ešte len čaká. Vďaka mládežníckym výmenám som sa však dostala na miesta, o ktorých som ani len nerozmýšľala, že by som ich mohla niekedy vidieť. (čítaj ďalej...)

nina 6-6

Ahoj, som Nina...
za 2 roky som sa už zúčastnila na 9-tich Erasmus + projektoch. Precestovala som veľkú časť Európy a navštívila krajiny ako Arménsko, či Gruzínsko. Zistila som, že sa v budúcnosti chcem venovať neformálnemu vzdelávaniu a mládeži. Začínam tým, že chcem mladým ľuďom pomôcť dostať sa na projekty a ukázať im aké máme úžasné možnosti. (čítaj ďalej...)

ARNOLD 6-6

Ahoj, som Arnold...
O dieru v zručnostiach ktorú naše školstvo nedokáže zaplniť  sa dokáže Erasmus+ veľmi dobre postarať a poskytnúť nám, mladým ľuďom, skúsenosti, ktoré iným spôsobom získame veľmi ťažko. Popritom nám dava šancu spoznať rôzne kúty Európy a ich kultúry (čítaj ďalej...)

Mata G 6-6

Ahoj! Som Maťa...
Celé to začalo v 3. ročníku na španielskom bilingválnom gymnáziu. Podarilo sa mi vycestovať na jeden školský rok do Zaragozy. Po návrate som hľadala všetky možné spôsoby ako odísť do zahraničia opäť... a prečo som sa pridala do tejto organizácie? (čítaj ďalej...)

Simona 6-6

Ahoj som Simona...
Po ukončení bakalárskeho štúdia cudzích jazykov a pracovnej skúsenosti v oblasti vzdelávania mládeže som sa rozhodla vykonávať dobrovoľnícku činnosť v Gruzínsku v rámci programu EVS. Čo som tam vlastne robila? (čítaj ďalej...)
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneBuffer this page
shéring is kéring!