Zaujíma Ťa Prečo?
Spoznaj našu motiváciu...

zuz B 6-6

 

Ahoj, som Zuzka..
V čase, keď som mala sedieť doma na zadk..na stoličke a písať bakalársku prácu, som absolvovala trojmesačnú stáž v Litve. Odvtedy sa neviem zastaviť. Podieľala som sa na mnohých mládežníckych projektoch. Žila som, študovala i profesijne rástla hneď v niekoľkých európskych krajinách. Rozširovala som svoju slovenskú kultúru a snažila sa prijímať tú „cudziu“. Toto je ďalší krok... (čítaj ďalej...)

Ivan 6-6

Ahoj, som Ivan...
V roku 2012 som sa aj napriek nadchádzajúcemu štátnicovému ročníku (kto prešiel európskym právom na UPJŠ vie) rozhodol odísť na semestrálny pobyt do Santiaga de Compostela. Rozhodol som sa opustiť svoju bezpečnú rutinu, detskú izbu, mladícke rojčenie a ... už sa do nich akosi neviem vrátiť... (čítaj ďalej...)

Eva 6-6

Ahoj, som Eva...
Svoje prečo som si začala zodpovedať až po ukončení vysokoškolského štúdia. Možnosť porovnávať teóriu s praxou som dostala v rámci projektu Erasmus+ - absolventskej praxe v španielskom meste plnom histórie - v Granade. (čítaj ďalej...)

Bianka 6-6

Ahoj, som Bianca...
Nestihla som ešte precestovať celú Európu, tá na mňa ešte len čaká. Vďaka mládežníckym výmenám som sa však dostala na miesta, ktoré ma nenapadlo, že niekedy uvidím. (čítaj ďalej...)

nina 6-6

Ahoj, som Nina...
Za 2 roky som sa už zúčastnila 9-tich Erasmus + projektoch. Precestovala som veľkú časť Európy a navštívila krajiny ako Arménsko či Gruzínsko. Zistila som, že sa v budúcnosti chcem venovať neformálnemu vzdelávaniu a mládeži. Začínam tým, že chcem mladým ľuďom pomôcť dostať sa na projekty a ukázať im, aké máme úžasné možnosti. (čítaj ďalej...)

ARNOLD 6-6

Ahoj, som Arnold...
O dieru v zručnostiach, ktorú naše školstvo nedokáže zaplniť, sa dokáže Erasmus+ veľmi dobre postarať a poskytnúť nám, mladým ľuďom, skúsenosti, ktoré iným spôsobom získame veľmi ťažko. Popritom nám dáva šancu spoznať rôzne kúty Európy a ich kultúry (čítaj ďalej...)

Mata G 6-6

Ahoj! Som Maťa...
Celé to začalo v 3. ročníku na španielskom bilingválnom gymnáziu. Podarilo sa mi vycestovať na jeden školský rok do Zaragozy. Po návrate som hľadala všetky možné spôsoby, ako odísť do zahraničia opäť... a prečo som sa pridala do tejto organizácie? (čítaj ďalej...)

Simona 6-6

Ahoj, som Simona...
Po ukončení bakalárskeho štúdia cudzích jazykov a pracovnej skúsenosti v oblasti vzdelávania mládeže som sa rozhodla vykonávať dobrovoľnícku činnosť v Gruzínsku v rámci programu EVS. Čo som tam vlastne robila? (čítaj ďalej...)