Menu Zavrieť

Body Karma

(Mobilita pracovníkov s mládežou)

Čo môžeš urobiť pre svoje zdravie dnes, neodkladaj na zajtra !

/10.3. - 18.3. 2020/Faro/Portugalsko

Organizátor projektu: ASSOCIACAO LILAZ

Mládežnícka výmena sa uskutoční v termíne od 10. do 18. marca 2020 v prímorskom meste Faro, v Portugalsku.

Hlavným cieľom projektu bude snaha motivovať mladých ľudí, aby viac športovali, jedli zdravšie a celkovo sa viac zaujímali o zdravý životný štýl. Aby mohli čerpať benefity, aké ponúka len rozumný a zdravý štýl života. Mnohí ľudia si to ani neuvedomujú, môžu sa pokojne cítiť dobre, ale v budúcnosti sa prejaví to, ako žili za mlada.  Veď predsa, ako sa hovorí - > V zdravom tele, zdravý duch.

Počas projektu zažiješ množstvo aktivít, hier, diskusií, rozličných športov, rôznych analýz, či len bežných rozhovorov v medzinárodnom jazyku. To všetko v tebe zanechá pozitívny efekt a naučí ťa množstvo zaujímavých vecí, nie len v oblasti zdravého životného štýlu. Nezabudnite na plavky a bikiny ... ale len pre odvážnych, je to predsa Atlantický oceán 😉

Pracovný jazyk: Anglický.

Zúčastnené krajiny: Slovensko, Portugalsko, Grécko, Česko, Poľsko a Španielsko.

Počet účastníkov: 30

Kto je ideálny účastník projektu?

  • Mladý človek so záujmom o tému projektu, 
  • osoba vo veku 18 - 30 rokov,
  • osoba motivovaná a schopná aktívne participovať na celom projekte,
  • osoba schopná aktívne komunikovať v Anglickom jazyku.

Požiadavky na skupinu:
Slovensko bude na projekte reprezentovať skupina 5 - tich účastníkov.
Úlohou skupiny bude najmä aktívne participovať na programe projektu v snahe naplniť jeho vymedzené ciele.  Vedľajšou úlohou bude prezentovať Slovensko a jeho kultúru interaktívnou formou počas "Inter-cultural night".

Dôležité info:

Ubytovanie, strava a program počas celého projektu sú plne hradené podľa pravidiel program Erasmus+ prostredníctvom organizátora projektu.

Cestovné náklady budú účastníkovi hradené do výšky 360.
Za plánovanie a realizáciu cesty je zodpovedný každý účastník individuálne. Mimoriadne dôležité: Účastník je povinný uchovať si cestovný doklad DO aj Z miesta určenia a ten odovzdať/odoslať organizátorovi projektu podľa jeho inštrukcií.

Poistenie: Cestovné poistenie NIE JE účastníkom hradené ani následne preplácané. Každý účastník je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie, ktoré je platné v Portugalsku.

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám svoje CV (v Anglickom jazyku) + motiváciu o tom, prečo by si práve TY mal/a ísť na tento projekt na project@youthfullyyours.skDo predmetu uveď názov projektu.

INFOPACK nájdeš TU !!!

Deadline na prihlásenie: A S A P

Projekt je finančne podporený programom Erasmus+.
ErasmusPlusO

Hits: 623