Menu Zavrieť

 Get fit for the future

(Mládežnícka výmena)

Myslíš, že ťa škola naučila správne sa učiť ?

/25. 7. - 2. 8. 2020/ Poronin/ Poľsko

Organizátor projektu: Centrum Mlodziezy "ASTRA" Poland

Mládežnícka výmena sa uskutoční v termíne od 25. júla do 2. augusta 2020 v krásnom prostredí Tatier - Poronin, v Poľsku.

Hlavným cieľom mládežníckej výmeny bude ukázať mladým ľudom spôsob, ako sa efektívne naučiť nové veci. Pre budúcnosť sú doležité viaceré atribúty, ktoré by mal človek mať, na to aby mal čo najväčšiu šancu byť úspešný. Niektoré sa dajú naučiť ľahko, niektoré si vyžadujú cvik a hlavne správny spôsob. Počas tohto projektu sa v týchto veciach zlepšíš a budeš ich mať popri iných aktivitách aj zábavnou formou vysvetlené.

Celá výmena bude dynamická a rozmanitá, bude využívať neformálne vzdelávanie spojené s efektívnou výučbou nových vecí. Ako účastník zažiješ široké spektrum aktivít, hier, interkultúrnych večerov, spoznáš nových ľudí, nové spôsoby výučby, ktoré budú úplne iné ako tie čo poznáš zo školy.

Pracovný jazyk: Anglický.

Zúčastnené krajiny: Slovensko, Poľsko, Česko a Maďarsko

Počet účastníkov: 40

Kto je ideálny účastník projektu?

  • Mladý človek so záujmom o tému projektu, 
  • osoba vo veku 16 - 23 rokov,
  • účastník bez či s malými skúsenosťami s projektami Erasmus+,
  • osoba motivovaná a schopná aktívne participovať na celom projekte,
  • osoba schopná aktívne komunikovať v Anglickom jazyku.

Požiadavky na skupinu:
Slovensko bude na projekte reprezentovať skupina 10 mladých ľudí  (z toho 1 mládežnícky líder).
Úlohou skupiny bude najmä aktívne participovať na programe projektu v snahe naplniť jeho ciele. Vedľajšou úlohou bude prezentovať Slovensko a jeho kultúru interaktívnou formou počas "Inter-cultural evening".

Dôležité info:

Ubytovanie, strava a program počas celého projektu sú plne hradené podľa pravidiel program Erasmus+ prostredníctvom organizátora projektu.

Cestovné náklady budú účastníkovi hradené do výšky 180 €.
Za plánovanie a realizáciu cesty je zodpovedný každý účastník individuálne. Mimoriadne dôležité: Účastník je povinný uchovať si cestovný doklad DO aj Z miesta určenia a ten odovzdať/odoslať organizátorovi projektu podľa jeho inštrukcií.

Poistenie: Cestovné poistenie NIE JE účastníkom hradené ani následne preplácané. Každý účastník je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie, ktoré je platné v Poľsku.

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám svoje CV (v Anglickom jazyku) + motiváciu o tom, prečo by si práve TY mal/a ísť na tento projekt na project@youthfullyyours.sk

INFOPACK nájdeš TU !!!

Deadline na prihlásenie: 15.7.2020

Projekt je finančne podporený programom Erasmus+.
ErasmusPlusO

Hits: 547