Menu Zavrieť

Joyful Leadership
(Mobilita pracovníkov s mládežou)

Staň sa profesionálnym lídrom!

/9. 11. - 18. 11. 2019/ Záhreb/ Chorvátsko

Organizátor projektu: OAZA

Tréningový kurz sa uskutoční v termíne od 9. do 18. novembra 2019 v  hlavnom meste Chorvátsku, v Záhrebe.

Hlavným cieľom projektu bude zvyšovanie kvality a efektívnosti pracovníkov s mládežou za pomoci konceptu "Joyful Leadership". Tento nový koncept vzdelávania je vytvorený za pomoci dlhoročných skúseností od expertov v danej oblasti, ktorí chcú vychovať novú generáciu vzorových lídrov. Spomenutý typ líderstva, sa dá charakterizovať ako ovplyvňovanie druhých s cieľom vyvolať v nich potešenie pri plnení stanovených cieľov, ktoré budú prospešné pre všetkých.

Vzdelávací cyklus pozostáva z online kurzu, ktorý bude povinné si spraviť ešte pred samotným tréningom (https://www.udemy.com/course/joyful-leader/), z manuálu (stiahnite sem: https://www.joyful-leader.com/) a so samotného tréningového kurzu.

Pracovný jazyk: Anglický.

Zúčastnené krajiny: Arménsko, Grécko, Rumunsko, Macedónsko, Albánsko, Česko, Turecko, Chorvátsko, Slovensko a Portugalsko.

Počet účastníkov: 30

Kto je ideálny účastník projektu?

  • mládežnícky vedúci, pracovník s mládežou, sociálny pracovník, projektový koordinátor
  • osoba pripravujúca sa na niektorú z uvedených pozícií,
  • osoba so záujmom pôsobiť v budúcnosti na jednej z uvedených pozícií,
  • plnoletá osoba (horná veková hranica nie je určená),
  • osoba schopná aktívne komunikovať v Anglickom jazyku (požaduje sa stredne pokročilá znalosť jazyka na úrovni B1 – B2).           

Požiadavky na skupinu:
Slovensko bude na projekte reprezentovať skupina 3 - och účastníkov.
Úlohou skupiny bude najmä aktívne participovať na programe projektu v snahe naplniť jeho vymedzené ciele.  Vedľajšou úlohou bude prezentovať Slovensko a jeho kultúru interaktívnou formou počas "Inter-cultural night".

Dôležité info:

Ubytovanie, strava a program počas celého projektu sú plne hradené podľa pravidiel program Erasmus+ prostredníctvom organizátora projektu.

Cestovné náklady budú účastníkovi hradené do výšky 275 €.
Za plánovanie a realizáciu cesty je zodpovedný každý účastník individuálne. Mimoriadne dôležité: Účastník je povinný uchovať si cestovný doklad DO aj Z miesta určenia a ten odovzdať/odoslať organizátorovi projektu podľa jeho inštrukcií.

Poistenie: Cestovné poistenie NIE JE účastníkom hradené ani následne preplácané. Každý účastník je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie, ktoré je platné v Chorvátsku.  

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám svoje CV (v Anglickom jazyku) + motiváciu o tom, prečo by si práve TY mal/a ísť na tento projekt na project@youthfullyyours.sk. Do predmetu uveď názov projetku.

INFOPACK nájdeš TU!!!

Deadline na prihlásenie: 13. 10. 2019

Projekt je finančne podporený programom Erasmus+.
ErasmusPlusO

Hits: 200