Menu Zavrieť

Move It! (Mládežnícka výmena)

Zašportuj si medzinárodne!

/3.8. - 14.8. 2021/ Mezőkövesd / Maďarsko

Organizátor projektu: FÉK Egyesület

Mládežnícka výmena sa uskutoční v termíne od 3. do 14. augusta 2021 v Maďarsku. 

Cieľom projektu je podpora outdoorových aktivít a aktívneho a zdravého života. Hlavnými aktivitami budú šport a aktivity spojené s prírodou. Tento projektík sa nezaobíde bez tém zdravého životného štýlu a stým spojenými témami Uskutoční sa niekoľko workshopov o hlavných témach organizovaných hosťovskou organizáciou, avšak zdôrazňujeme dôležitosť aktívnej účasti účastníkov. Od všetkých zúčastnených skupín sa očakáva 3-4 hodinový workshop. Ak účastníci nemajú prax v tejto oblasti, nie je to problém!

Počas projektu zažiješ množstvo aktivít, hier, diskusií, rozličných športov, či len bežných rozhovorov v medzinárodnom jazyku. To všetko v tebe zanechá pozitívny efekt a naučí ťa množstvo zaujímavých vecí, nie len v oblasti športu.

Group leader sa zúčastní online prípravného stretnutia. O termíne ho budeme informovať neskôr.

Pracovný jazyk: anglický jazyk

Zúčastnené krajiny: Slovensko, Slovinsko, Turecko, Maďarsko, Rumunsko

Počet účastníkov: 30

Kto je ideálny účastník projektu?

  • mladý človek so záujmom o tému projektu, 
  • osoba vo veku 17-25
  • osoba motivovaná a schopná aktívne participovať na celom projekte,
  • osoba schopná aktívne komunikovať v anglickom jazyku.

Požiadavky na skupinu:
Slovensko bude na projekte reprezentovať skupina 6 - tich účastníkov (5+ group leader - 22-50 rokov).
Úlohou skupiny bude najmä aktívne participovať na programe projektu a na workshope pre ostatných účastníkov.  Vedľajšou úlohou bude prezentovať Slovensko a jeho kultúru interaktívnou formou počas "Intercultural night".

 

Dôležité info:

Ubytovanie, strava a program počas celého projektu sú plne hradené podľa pravidiel program Erasmus+ prostredníctvom organizátora projektu.

Cestovné náklady budú účastníkovi hradené do výšky 20 €.
Za plánovanie a realizáciu cesty je zodpovedný každý účastník individuálne. Mimoriadne dôležité: Účastník je povinný uchovať si cestovný doklad DO aj Z miesta určenia a ten odovzdať/odoslať organizátorovi projektu podľa jeho inštrukcií.

Poistenie: Cestovné poistenie NIE JE účastníkom hradené ani následne preplácané. Každý účastník je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie, ktoré je platné v Maďarsku.

 

 

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám svoje CV (v anglickom jazyku) + motiváciu o tom, prečo by si práve TY mal/a ísť na tento projekt na project@youthfullyyours.skDo predmetu uveď názov projektu.

INFOPACK nájdeš TU!!!

Deadline na prihlásenie: 12.7.  2021

Projekt je finančne podporený programom Erasmus+.
ErasmusPlusO

Hits: 360