Menu Zavrieť

NATURAL CO-NNECTIONS

(Contact making event)

Získaj kontakty z celej Európy!

 

/31.8.- 7. 9. 2021/Zakrzewo/Poľsko

Organizátor projektu: KobieTY

Contact making event sa uskutoční v termíne od 31. augusta do 7. septembra 2021 na valale Zakrzewo, v Poľsku.

Hlavným cieľom projektu bude snaha vybudovať kontakty medzi pracovníkmi s mládežou, mladými lídrami alebo členmi rôznych organizácií v peknom prírodnom prostredí. Spoznáš ambicióznych mladých z viacerých krajín, ktorí budú prezentovať svoje organizácie a ich ciele a snažiť sa vybudovať nové kontakty pre pracovný, ale aj súkromný život. Ďalším cieľom mobility bude otvoriť medzikultúrny dialóg na témy súvisiace s ekológiou, klimatickými zmenami a prírodou. Viac info v infopacku 🙂

Počas projektu zažiješ množstvo aktivít, hier, diskusií, rôznych analýz, či len bežných rozhovorov v medzinárodnom jazyku. To všetko na teba bude mať pozitívny efekt a naučí ťa vyjsť z komfortnej zóny. Spoznáš kopec nových ľudí, ktorí ti môžu v budúcnosti výrazne pomôcť pri tvorbe tvojich vlastných projektov.

Pracovný jazyk: anglický

Zúčastnené krajiny: Slovensko, Poľsko, Litva, Rumunsko, Severné Macedónsko, Španielsko, Turecko, Lotyšsko, Bulharsko a Estónsko

Počet účastníkov: 20

Kto je ideálny účastník projektu?

  • Mladý človek so záujmom o tému projektu, 
  • osoba staršia ako 18 rokov (do 30 rokv),
  • osoba motivovaná a schopná aktívne participovať na celom projekte,
  • osoba pracujúca s mládežou alebo v organizácii,
  • osoba schopná aktívne komunikovať v anglickom jazyku.

Požiadavky na skupinu:
Slovensko bude na projekte reprezentovať skupina 2 - och účastníkov.
Úlohou skupiny bude najmä aktívne participovať na programe projektu v snahe naplniť jeho vymedzené ciele.  Vedľajšou úlohou bude prezentovať Slovensko a jeho kultúru, ako aj Youthfully Yours interaktívnou formou počas "Intercultural night".

 

Dôležité info:

Ubytovanie, strava a program počas celého projektu sú plne hradené podľa pravidiel program Erasmus+ prostredníctvom organizátora projektu.

Cestovné náklady budú účastníkovi hradené do výšky 275.
Za plánovanie a realizáciu cesty je zodpovedný každý účastník individuálne. Mimoriadne dôležité: Účastník je povinný uchovať si cestovný doklad DO aj Z miesta určenia a ten odovzdať/odoslať organizátorovi projektu podľa jeho inštrukcií.

Poistenie: Cestovné poistenie NIE JE účastníkom hradené ani následne preplácané. Každý účastník je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie, ktoré je platné v Poľsku.

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám svoje CV (v anglickom jazyku) + motiváciu o tom, prečo by si práve TY mal/a ísť na tento projekt na project@youthfullyyours.skDo predmetu uveď názov projektu.

INFOPACK nájdeš TU!

Deadline na prihlásenie: ASAP

Projekt je finančne podporený programom Erasmus+.
ErasmusPlusO

Hits: 574