fbpx
Menu Zavrieť

NATURAL CO-NNECTIONS

(Contact making event)

Rozšír si kontakty z celej Európy!

/19.- 26. 5. 2020/Zakrzewo/Poľsko

Organizátor projektu: KobieTY

Contact making event sa uskutoční v termíne od 19. do 26. mája 2020 na valale Zakrzewo, v Poľsku.

Hlavným cieľom projektu bude snaha vybudovať kontakty medzi pracovníkmi s mládežou, mladými lídrami alebo členmi rôznych organizácií v peknom prírodnom prostredí. Z viacerých krajín prídu niekoľko členov, ktorí sa budú prezentovať a snažiť sa nadobudnúť a vybudovať nové kontakty pre pracovný, ale aj súkromný život.

Počas projektu zažiješ množstvo aktivít, hier, diskusií, rôznych analýz, či len bežných rozhovorov v medzinárodnom jazyku. To všetko v tebe zanechá pozitívny efekt a naučí ťa množstvo zaujímavých vecí. Spoznáš množstvo nových ľudí, ktorí ti môžu v budúcnosti výrazne pomôcť pri tvorbe tvojich vlastných projektov.

Pracovný jazyk: Anglický.

Zúčastnené krajiny: Slovensko, Poľsko, Litva, Rumunsko, Severné Macedónsko, Španielsko, Turecko, Lotyšsko, Bulharsko a Estónsko

Počet účastníkov: 20

Kto je ideálny účastník projektu?

  • Mladý človek so záujmom o tému projektu, 
  • osoba staršia ako 18 rokov (horná veková hranica nie je určená),
  • osoba motivovaná a schopná aktívne participovať na celom projekte,
  • osoba pracujúca s mládežou alebo v organizácii,
  • osoba schopná aktívne komunikovať v Anglickom jazyku.

Požiadavky na skupinu:
Slovensko bude na projekte reprezentovať skupina 2 - och účastníkov.
Úlohou skupiny bude najmä aktívne participovať na programe projektu v snahe naplniť jeho vymedzené ciele.  Vedľajšou úlohou bude prezentovať Slovensko a jeho kultúru interaktívnou formou počas "Inter-cultural night".

Dôležité info:

Ubytovanie, strava a program počas celého projektu sú plne hradené podľa pravidiel program Erasmus+ prostredníctvom organizátora projektu.

Cestovné náklady budú účastníkovi hradené do výšky 275.
Za plánovanie a realizáciu cesty je zodpovedný každý účastník individuálne. Mimoriadne dôležité: Účastník je povinný uchovať si cestovný doklad DO aj Z miesta určenia a ten odovzdať/odoslať organizátorovi projektu podľa jeho inštrukcií.

Poistenie: Cestovné poistenie NIE JE účastníkom hradené ani následne preplácané. Každý účastník je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie, ktoré je platné v Poľsku.

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám svoje CV (v Anglickom jazyku) + motiváciu o tom, prečo by si práve TY mal/a ísť na tento projekt na project@youthfullyyours.skDo predmetu uveď názov projektu.

INFOPACK nájdeš TU !!!

Deadline na prihlásenie: ASAP

Projekt je finančne podporený programom Erasmus+.
ErasmusPlusO