Menu Zavrieť

New Healthier Me

(Mobilita pracovníkov s mládežou)

Zdravý životný štýl je základ, poď sa o ňom dozvedieť viac !

/11. - 17. 11. 2019/Copenhagen/ Dánsko

Organizátor projektu: Young Danish Collaborators

Seminár sa uskutoční v termíne od 11. do 17. novembra 2019 v krásnej Kodani, v Dánsku.

Hlavným cieľom projektu bude zdravý životný štýl. Ako aplikovať rôzne zmeny v živote, aby priniesli úžitok na našom zdraví. Zdravá strava, menšia konzumácia alkoholu alebo denná rutinna prispievajú na rozvoj nášho zdravého JA a sú dôležitou súčasťou nášho života. Ten kto žije zdravo, bude mať v budúcnosti množstvo výhod.

Myšlienkou projektu je hlavne snaha ukázať mladým ľudom, aby sa nebáli žiť zdravo a vedeli vo svojom živote aplikovať mnohé zmeny, ktoré prispejú v dobrom na ich aktuálny, ale aj budúci zdravotný stav.

Počas projektu zažiješ množstvo aktivít, hier, diskusií, rozhovorov v medzinárodnom jazyku ale aj rôznych cvičení, možno nejaká tá meditácia a mnoho ďaľšieho. Samozrejme, tešiť sa môžeš aj na interkulturálne večery, zaujimavých lektorov o zdravej výžive či rôznych kvízov.

Pracovný jazyk: Anglický.

Zúčastnené krajiny: Slovensko, Dánsko, Lotyšsko, Poľsko, Bulharsko, Taliansko a Rumunsko

Počet účastníkov: 28

Kto je ideálny účastník projektu?

  • Mladý človek so záujmom o tému projektu, 
  • osoba vo veku od 20 do 30 rokov,
  • osoba motivovaná a schopná aktívne participovať na celom projekte,
  • osoba schopná aktívne komunikovať v Anglickom jazyku.

Požiadavky na skupinu:
Slovensko bude na projekte reprezentovať skupina 4 - och účastníkov.
Úlohou skupiny bude najmä aktívne participovať na programe projektu v snahe naplniť jeho vymedzené ciele.  Vedľajšou úlohou bude prezentovať Slovensko a jeho kultúru interaktívnou formou počas "Inter-cultural night".

Dôležité info:

Ubytovanie, strava a program počas celého projektu sú plne hradené podľa pravidiel program Erasmus+ prostredníctvom organizátora projektu.

Cestovné náklady budú účastníkovi hradené do výšky 275.
Za plánovanie a realizáciu cesty je zodpovedný každý účastník individuálne. Mimoriadne dôležité: Účastník je povinný uchovať si cestovný doklad DO aj Z miesta určenia a ten odovzdať/odoslať organizátorovi projektu podľa jeho inštrukcií.

Poistenie: Cestovné poistenie NIE JE účastníkom hradené ani následne preplácané. Každý účastník je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie, ktoré je platné v Dánsku.

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám svoje CV (v Anglickom jazyku) + motiváciu o tom, prečo by si práve TY mal/a ísť na tento projekt na project@youthfullyyours.sk. Do predmetu uveď názov projetku.

INFOPACK nájdeš TU !!!

Deadline na prihlásenie: ASAP

Projekt je finančne podporený programom Erasmus+.
ErasmusPlusO

Hits: 727