Menu Zavrieť

New perspective

(Mobilita pracovníkov s mládežou)

Nauč sa efektívne manažovať svoj deň!

/5. - 14. 1. 2020/Cluj Napoca/ Rumunsko

Organizátor projektu: A4ACTION

Seminár sa uskutoční v termíne od 5. do 14. januára 2020 vo veľkomeste Kluž, v Rumunsku.

Hlavným cieľom projektu bude snaha priblížiť pracovníkom s mládežou ale aj bežným ľudom možnosť ako sa rozvíjať, nie len v odbornom poradenstve pre budúcnosť, ale aj v osobnom rozvoji rôznych kompetencií, ktoré v sebe môžeš človek skrývať. Ďalšou zaujímavou vecou je priblíženie účastníkom projektu, ako si zmanažovať deň tak, aby toho stihli čo najviac a cítili sa pred ľahnutím do postele čo najlepšie.

Myšlienkou projektu je vyškoliť pracovníkov s mládežou, mládežníckych lídrov ale aj ostatných, ktorých táto téma zaujíma, aby svojim konaním vedeli pomôcť ostatným pri výbere tej správnej budúcnosti, nie len pre nich, ale aj pre ostatných, ktorým treba pomôcť.

Počas projektu zažiješ množstvo aktivít, hier, diskusií, rôznych analýz, či len bežných rozhovorov v medzinárodnom jazyku. To všetko v tebe zanechá pozitívny efekt a naučí ťa množstvo zaujímavých vecí, nie len v oblasti poradenstva, tešiť sa môžeš aj na interkulturálne večery.

Pracovný jazyk: Anglický.

Zúčastnené krajiny: Slovensko, Rumunsko, Grécko a Taliansko.

Počet účastníkov: 24

Kto je ideálny účastník projektu?

  • Mladý človek so záujmom o tému projektu, 
  • osoba staršia ako 18 rokov (horná veková hranica nie je určená),
  • osoba motivovaná a schopná aktívne participovať na celom projekte,
  • osoba schopná aktívne komunikovať v Anglickom jazyku.

Požiadavky na skupinu:
Slovensko bude na projekte reprezentovať skupina 6 - tich účastníkov.
Úlohou skupiny bude najmä aktívne participovať na programe projektu v snahe naplniť jeho vymedzené ciele.  Vedľajšou úlohou bude prezentovať Slovensko a jeho kultúru interaktívnou formou počas "Inter-cultural night".

Dôležité info:

Ubytovanie, strava a program počas celého projektu sú plne hradené podľa pravidiel program Erasmus+ prostredníctvom organizátora projektu.

Cestovné náklady budú účastníkovi hradené do výšky 165.
Za plánovanie a realizáciu cesty je zodpovedný každý účastník individuálne. Mimoriadne dôležité: Účastník je povinný uchovať si cestovný doklad DO aj Z miesta určenia a ten odovzdať/odoslať organizátorovi projektu podľa jeho inštrukcií.

Poistenie: Cestovné poistenie NIE JE účastníkom hradené ani následne preplácané. Každý účastník je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie, ktoré je platné v Rumunsku.

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám svoje CV (v Anglickom jazyku) + motiváciu o tom, prečo by si práve TY mal/a ísť na tento projekt na project@youthfullyyours.sk. Do predmetu uveď názov projetku.

INFOPACK nájdeš TU !!!

Deadline na prihlásenie: ASAP

Projekt je finančne podporený programom Erasmus+.
ErasmusPlusO

Hits: 1310