Menu Zavrieť

Step Up Start Up Club - čásť 2
(Mládežnícka výmena)

Aj TY máš na tvorbu vlastného Start Up-u!

/29. 11. - 8. 12. 2019/ Poronin/ Poľsko

Organizátor projektu: Youth Action International Team

Mládežnícka výmena sa uskutoční v termíne od 29. novembra do 8. decembra 2019 v horskom kráľovste Poronin, v Poľsku.

Tento projekt z části nadväzuje na predošlí seminár v Anglícku. Mnohí sa tam naučili niečo nové, alebo sa zdokonalili v tom čo už im ide a sú v tom dobrí. Bolo to pre nich veľkým prínosom. Projekt číslo 2 bude ešte lepší !

Hlavným cieľom bude budovanie efektívnej podnikateľskej zručnosti, keďže to je schopnosť, ktorá sa naučiť dá. Nie každý má možnosť byť podporený bohatými rodičmi, ktorí nasypú peniaze do ich Start Up-u. A pre tých je práve táto aktivita. Zábavou k úspechu !

Celá výmena bude dynamická a rozmanitá, bude využívať neformálne vzdelávanie pri uskutočňovaní hlavnej témy projektu. Ako účastník zažiješ široké spektrum aktivít, hier, interkultúrnych večerov, spoznáš nových ľudí, zistíš mnohé zajímavé veci o podnikaní a ktovie, možno sa staneš ďaľším Start Up-om.

Pracovný jazyk: Anglický.

Zúčastnené krajiny: Veľká Británia, Lotyšsko, Litva, Slovensko, Poľsko a Rumunsko

Počet účastníkov: 48

Kto je ideálny účastník projektu?

  • Mladý človek so záujmom o tému projektu, 
  • osoba vo veku 18 - 28 rokov,
  • osoba motivovaná a schopná aktívne participovať na celom projekte,
  • osoba schopná aktívne komunikovať v Anglickom jazyku.

Požiadavky na skupinu:
Slovensko bude na projekte reprezentovať skupina 8 - mich účastníkov.
Úlohou skupiny bude najmä aktívne participovať na programe projektu v snahe naplniť jeho vymedzené ciele.  Vedľajšou úlohou bude prezentovať Slovensko a jeho kultúru interaktívnou formou počas "Inter-cultural night".

Dôležité info:

Ubytovanie, strava a program počas celého projektu sú plne hradené podľa pravidiel program Erasmus+ prostredníctvom organizátora projektu.

Cestovné náklady budú účastníkovi hradené do výšky 180.
Za plánovanie a realizáciu cesty je zodpovedný každý účastník individuálne. Mimoriadne dôležité: Účastník je povinný uchovať si cestovný doklad DO aj Z miesta určenia a ten odovzdať/odoslať organizátorovi projektu podľa jeho inštrukcií.

Poistenie: Cestovné poistenie NIE JE účastníkom hradené ani následne preplácané. Každý účastník je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie, ktoré je platné v Poľsku.  

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám svoje CV (v Anglickom jazyku) + motiváciu o tom, prečo by si práve TY mal/a ísť na tento projekt na project@youthfullyyours.sk. Do predmetu uveď názov projetku.

INFOPACK nájdeš TU !!!

Deadline na prihlásenie: 27.10.2019

Projekt je finančne podporený programom Erasmus+.
ErasmusPlusO

Hits: 1290