Menu Zavrieť

Velocity of the Future
(Mládežnícka výmena)

Baví ťa ekológia a mal by si záujem o podnikanie?

/12. - 18. 5. 2019/ Nijmegen/  Holandsko

Organizátor projektu: EJVO

Táto mládežnícka výmena sa bude konať v holandskom meste Nijmegen, počas zeleného týždňa v termíne od 12. - 18. 5. 2019.

Hlavnou témou projektu bude porozumenie zložitých ekologických problémov, ktoré sa momentálne vyskytujú vo svete okolo nás. Každá zúčastnená krajina rieši ekologické problémy inak a práve na tejto výmene získaš prehľad ako sa k existujúcim ekologickým výzvam stavajú rôzne krajiny.

Mládežnícka výmena prepojí zaujímavou formou ekológiu spolu s rozvojom podnikateľských zručností u účastníkov a to hlavne s cieľom prípravy pre ich budúcu kariéru. Cieľom bude objaviť v tebe potenciál, ktorý môžeš využiť pri vytváraní pozitívnych zmien v tvojej miestnej komunite.

Pracovný jazyk: Anglický.

Zúčastnené krajiny: Holandsko, Slovensko,  Litva,  Poľsko a Rumunsko.

Počet účastníkov: 25

Si vhodným účastníkom, ak si:

  • osoba vo veku 18 - 30 rokov,
  • odhodlaný dozvedieť sa viac o téme projektu,
  • schopný komunikovať aj v anglickom jazyku,
  • motivovaný aktívne participovať na celom projekte.                                                    

Požiadavky na skupinu:
Slovensko bude na projekte reprezentovať skupina 5-ich účastníkov.
Úlohou skupiny bude najmä aktívne participovať na programe projektu v snahe naplniť jeho ciele.  Vedľajšou úlohou bude prezentovať Slovensko a jeho kultúru interaktívnou formou počas "Inter-cultural night".

 

Dôležité info:

Ubytovanie, strava a program počas celého projektu sú plne hradené podľa pravidiel program Erasmus + prostredníctvom organizátora projektu.

Cestovné náklady budú účastníkovi hradené do výšky 275 .
Za plánovanie a realizáciu cesty je zodpovedný každý účastník individuálne. Mimoriadne dôležité: Účastník je povinný uchovať si cestovný doklad DO aj Z miesta určenia a ten odovzdať / odoslať organizátorovi projektu podľa jeho inštrukcií.

PoistenieCestovné poistenie NIE JE účastníkom hradené ani následne preplácané. Každý účastník je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie, ktoré je platné v Holandsku. 

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám svoje CV (v Anglickom jazyku) + motiváciu, prečo by si práve ty mal/a ísť na túto mládežnícku výmenu na project@youthfullyyours.sk

INFO PACK nájdeš práve TU!!!

Deadline na prihlásenie:  22. 4. 2019

Projekt je finančne podporený programom Erasmus +
ErasmusPlusO

Hits: 717