Menu Zavrieť

Writing + Lab
(Mobilita pracovníkov s mládežou)

Máš nejaký nápad, ale nevieš ako ho zrealizovať?

 

/10. 10 - 17. 10. 2018/ Logroño/ Španielsko/

Organizátor projektu: Your Missing Element
Mobilita pracovníkov s mládežou sa uskutoční v termíne od 10. októbra do 17. októbra 2018 v mestečku Logroño, nachádzajúce sa na severe Španielska.
Hlavným cieľom projektu je zvýšiť povedomie mladých ľudí o programe Erasmus+ a jeho možnostiach a následne podnietiť účastníkov k realizácii svojho nápadu, ktorý majú, ale nevedia, ako ho majú zrealizovať. Ďalším cieľom je motivovať ich k podaniu prihlášky prostredníctvom programu Erasmus +: KA1 a  prípadne im pomôcť stretnúť potencionálnych partnerov  s ktorými by mohli spolupracovať v budúcnosti.
Pracovný jazyk: Anglický.
Zúčastnené krajiny:  Španielsko, Bulharsko, Grécko, Slovensko, Macedónsko, Litva, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Turecko.
Počet účastníkov: 20
Kto je ideálny účastník projektu?
mládežnícky vedúci, projektový manažér,  dobrovoľný alebo profesionálny pracovník s mládežou,
- osoba reprezentujúca určitú mládežnícku skupinu,
plnoletá osoba (horná veková hranica nie je určená),
- osoba schopná aktívne komunikovať v Anglickom jazyku (požaduje sa stredne pokročilá znalosť jazyka na úrovni B1 – B2)
Vyžaduje sa:
 - nutnosť ovládania projektového manažmentu,
 - zručnosť v oblasti prípravy Erasmus + KA1 projektov,
 - schopnosť vykonávania rozhodnutí v oblastí partnerstiev
Požiadavky na skupinu:
Slovensko bude na projekte reprezentovať skupina 2 - och účastníkov.
Úlohou skupiny bude najmä aktívne participovať na programe projektu v snahe naplniť jeho ciele.  Vedľajšou úlohou bude prezentovať Slovensko a jeho kultúru interaktívnou formou počas "Inter-cultural night".

Dôležité info:
Ubytovanie, strava a program počas celého projektu sú plne hradené podľa pravidiel program Erasmus + prostredníctvom organizátora projektu.
Cestovné náklady budú účastníkovi hradené do výšky 275 .
Za plánovanie a realizáciu cesty je zodpovedný každý účastník individuálne. Mimoriadne dôležité: Účastník je povinný uchovať si cestovný doklad DO aj Z miesta určenia a ten odovzdať / odoslať organizátorovi projektu podľa jeho inštrukcií. Je vhodnejšie si zakúpiť spiatočný lístok.
Poistenie: Cestovné poistenie NIE JE účastníkom hradené ani následne preplácané. Každý účastník je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie, ktoré je platné v Španielsku.  Na žiadosť zabezpečí účastníkovi sprostredkovanie cestovného postenia vysielajúca organizácia.
 
Ako sa prihlásiť?
Pošli nám svoje CV (v Anglickom jazyku) + motiváciu prečo práve ty by si mál ísť na tento projekt na project@youthfullyyours.sk
INFO PACK nájdeš práve TU!
Projekt je finančne podporený programom Erasmus +
ErasmusPlusO

Hits: 937