Menu Zavrieť

YouthStartUp+

(Mobilita pracovníkov s mládežou)

Zlepši si svoje podnikateľské zručnosti!

/19-27.10.2021/Villa Blanca/Španielsko

Organizátor projektu: coconutwork

Mládežnícka výmena sa uskutoční v termíne od 19. do 27. októbra 2021 v malom mestečku Villa Blanca, v Španielsku.

Hlavným cieľom projektu bude snaha priblížiť mladým ľuďom svet Start Upov ale aj jeho opačný breh ... Nezamestnanosť. I keď žijeme v dobe, kedy nezamestnanosť klesá, stále sa ale vyskytuje a mnoho mladých ľudí nemá príležitosť nájsť si adekvátnu prácu z rozličných dovôdov. I keď má voľu a chuť pracovať, pracovný trh mu neponúka dostatočné príležitosti. Poď sa s nami naučiť túto situáciu zmeniť a zlepšiť si svoje vyhliadky do budúcnosti !

Počas projektu zažiješ množstvo aktivít, hier, diskusií, rôznych analýz, či len bežných rozhovorov v medzinárodnom jazyku. To všetko v tebe zanechá pozitívny efekt a naučí ťa množstvo zaujímavých vecí, nie len v oblasti podnikania, start upov alebo nezamestnanosti.

Pracovný jazyk: Anglický.

Zúčastnené krajiny: Slovensko, Španielsku, Bulharsko, Grécko, Lotyšsko, Francúzsko, Taliansko, Rumunsko.

Počet účastníkov: 40

Kto je ideálny účastník projektu?

  • Mladý človek so záujmom o tému projektu, 
  • osoba vo veku 18 - 30 rokov,
  • osoba motivovaná a schopná aktívne participovať na celom projekte,
  • osoba schopná aktívne komunikovať v Anglickom jazyku.

Požiadavky na skupinu:
Slovensko bude na projekte reprezentovať skupina 5 - tich účastníkov.
Úlohou skupiny bude najmä aktívne participovať na programe projektu v snahe naplniť jeho vymedzené ciele.  Vedľajšou úlohou bude prezentovať Slovensko a jeho kultúru interaktívnou formou počas "Inter-cultural night".

Dôležité info:

Ubytovanie, strava a program počas celého projektu sú plne hradené podľa pravidiel program Erasmus+ prostredníctvom organizátora projektu.

Cestovné náklady budú účastníkovi hradené do výšky 360.
Za plánovanie a realizáciu cesty je zodpovedný každý účastník individuálne. Mimoriadne dôležité: Účastník je povinný uchovať si cestovný doklad DO aj Z miesta určenia a ten odovzdať/odoslať organizátorovi projektu podľa jeho inštrukcií.

Poistenie: Cestovné poistenie NIE JE účastníkom hradené ani následne preplácané. Každý účastník je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie, ktoré je platné v Španielsku.

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám svoje CV (v Anglickom jazyku) + motiváciu o tom, prečo by si práve TY mal/a ísť na tento projekt na project@youthfullyyours.skDo predmetu uveď názov projektu.

INFOPACK nájdeš TU !!!

Deadline na prihlásenie: 25.1.2020

Projekt je finančne podporený programom Erasmus+.
ErasmusPlusO

Hits: 1137