Menu Zavrieť

Prečo?

Ahojte! Volám sa Emma, pochádzam z malej obce Sučany a k tímu Youthfully Yours som sa pridala v Máji 2021. Prečo? 

...

Práca s ľuďmi ma veľmi baví a už pár rokov sa venujem mnohým mimoškolským aktivitám a dobrovoľníctvu  v rôznych organizáciách. Okrem toho ma veľmi baví učiť sa cudzie jazyky, a preto som vždy túžila posunúť svoje aktivity na medzinárodnú úroveň. Vďaka svojmu prvému Erasmus+ projektu v roku 2019 som sa dostala bližšie k neformálnemu vzdelávaniu a bola som odhodlaná venovať sa mu aj naďalej.  

Vždy som sa chcela sústrediť práve na mladých ľudí a spolupodieľať sa na aktívnom zapájaní sa mladých do spoločnosti a presne to sa mi vďaka Youthfully Yours podarilo. Pôsobenie v tejto organizácií mi dalo šancu zdokonaliť sa v mnohých smeroch a  rozvíjať svoje schopnosti a vedomosti. Náš tím tvoria úžasní mladí ľudia, ktorí sú aktívni, cieľavedomí a odhodlaní vzdelávať seba a rovnako tiež motivovať ľudí vo svojom okolí.  

Youthfully Yours mi dalo veľmi veľa cenných skúseností a len sa mi potvrdilo, že vystúpenie z  „komfortnej zóny“ a chytanie sa rôznych príležitostí sa naozaj oplatí. Svoju budúcnosť si tvoríme tým, čo robíme práve teraz, preto je dôležité pracovať na sebe a skúšať nové veci bez toho aby sme sa balí nových úloh a výziev.   

Hits: 212