fbpx

Vízia a misia

Youthfully Yours SK je mimovládna organizácia pôsobiaca na východnom Slovensku. Našu predstavu o svojom regióne tvoria Ambiciózni & Kompetentní mladí ľudia, ochotní rozvíjať svoju komunitu. Na jej dosiahnutie sme stanovili svoju misiu; rozvíjať kompetencie mladých ľudí, posilňovať ich iniciatívnosť & spoločenskú zodpovednosť, a podporovať aktívne občianstvo, sociálnu inklúziu & interkultúrny dialóg medzi mladými ľuďmi z východného Slovenska.

Na lokálnej úrovni sa sústredíme na posilňovanie mládeže a jej schopnosti aktívne participovať na živote spoločnosti. Sme presvedčení o benefitoch neformálneho vzdelávania a zážitkového učenia sa. Pre ich šírenie organizujeme semináre, školenia a iné vzdelávacie aktivity, spolupracujeme s miestnymi strednými školami, vzdelávacími centrami, univerzitami a predstavujeme inovácie vo vzdelávaní mladým ľuďom, mládežníckym lídrom, či pracovníkom s mládežou.

Na pravidelnej báze zvyšujeme povedomie mladých ľudí o dostupných možnostiach pre vzdelávanie, dobrovoľníctvo odbornú prax doma aj v zahraničí, posilňujeme ich k účasti na rôznych študijných programoch, školeniach, konferenciách, dobrovoľníckych aktivitách a stážach. Ako vysielajúca a sprostredkujúca organizácia, im umožňujeme využívať tieto príležitosti, poskytujeme im vhodný mentoring a potrebnú pomoc.

Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Buffer this page
Buffer

Šhéring is kéring!