Menu Zavrieť

We empower youth workers with digital tools

Prvý augustový týždeň (1.8.2022 - 8.8.2022) sa v Bruseli konal zaujímavý Erasmus tréning. Téma projektu bola Učenie mladých digitálnym nástrojom.

Cez 40 účastníkov z 8 krajín sa stretlo na týždeň a vymenili si skúsenosti a vedomosti z digitálneho sveta. Vďaka rôznym vekovým kategóriám a záujmom účastníkov sa vytvorilo naozaj rozmanité prostredie. Učitelia a študenti zdieľali ako používajú digitálne nástroje v ich profesionálnom a osobnom živote aby vylepšili kvalitu a efektivitu. Každý mal možnosť objaviť nové appky a stránky, naučiť sa ich používať a aplikovať ich do svojho života.  

Pracovali sme spolu alebo v skupinách na mnohých úlohách od prezentovania, úpravy videa, online kvízov až po hranie, spievanie a tancovanie.  

Ubytovanie v centre Bruselu bolo dobre takisto ako večere na street foode. Česť a sláva patrí organizátorom, ktorí boli profesionáli, milí a pripravení na všetko. Pripravili nám nabitý program s dostatkom voľného času na objavovanie Bruselu. Navštívili sme spolu európsky parlament, múzea a okolia mesta. Skupiny rôznych národnosti sa formovali vďaka spoločným záľubám.  

Úroveň angličtiny bola veľmi dobrá, čiže spájanie s ostatnými účastníkmi bolo veľmi ľahké čo viedlo k mnohým novým priateľstvám.  

Bol to úžasný týždeň môjho leta plny objavovania krásnych miest a ľudí. 

Hits: 170