Menu Zavrieť

Act it Out

Youth Exchange

Zaujímaš sa o nakrúcanie a strihanie videí?

/19. - 27. 1. 2022/Rzeszów/Poland

Organizátor projektu: INPRO

APV sa uskutoční v termíne od 19. do 27. januára 2022 v mestečku Rzeszów, v Poľsku.

Hlavným cieľom projektu Act it Out je prispieť k osobnému rozvoju 20 mladých ľudí vo veku 18-25 rokov a 5 vedúcich skupín bez obmedzenia veku z 5 krajín Európy: Arménska, Poľska, Slovenska, Ukrajiny, Maďarska. Projekt umožní účastníkom získať nové vedomosti a zručnosti, ktoré využijú vo svojej budúcej kariére alebo v osobnom živote.

Počas projektu zažiješ množstvo aktivít, hier, diskusií, rozličných športov, rôznych analýz, či len bežných rozhovorov v medzinárodnom jazyku. To všetko v tebe zanechá pozitívny efekt a naučí ťa množstvo zaujímavých vecí, nie len v oblasti témy projektu.

Pracovný jazyk: anglický

Zúčastnené krajiny: Arménsko, Poľsoa, Slovensko, Ukrajina a Maďarsko

Počet účastníkov: 5

Kto je ideálny účastník projektu?

  • Mladý človek so záujmom o tému projektu, 
  • osoba vo veku 18 - 30 rokov,
  • osoba motivovaná a schopná aktívne participovať na celom projekte,
  • osoba schopná aktívne komunikovať v anglickom jazyku.

Požiadavky na skupinu:
Slovensko budú na projekte reprezentovať 5 účastníci.
Úlohou účastníkov bude najmä aktívne participovať na programe projektu v snahe naplniť jeho vymedzené ciele.  Vedľajšou úlohou bude prezentovať Slovensko a jeho kultúru interaktívnou .

Dôležité info:

Ubytovanie, strava a program počas celého projektu sú plne hradené podľa pravidiel program Erasmus+ prostredníctvom organizátora projektu.

Cestovné náklady budú účastníkovi hradené do výšky 180 €.
Za plánovanie a realizáciu cesty je zodpovedný každý účastník individuálne. Mimoriadne dôležité: Účastník je povinný uchovať si cestovný doklad DO aj Z miesta určenia a ten odovzdať/odoslať organizátorovi projektu podľa jeho inštrukcií.

Poistenie: Cestovné poistenie NIE JE účastníkom hradené ani následne preplácané. Každý účastník je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie, ktoré je platné v Poľsku.

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám svoje CV (v anglickom jazyku) + motiváciu o tom, prečo by si práve TY mal/a ísť na tento projekt na project@youthfullyyours.skDo predmetu uveď názov projektu.

INFOPACK nájdeš TU!!!

Deadline na prihlásenie: ASAP!

Projekt je finančne podporený programom Erasmus+.
ErasmusPlusO

Hits: 431