Menu Zavrieť

Náš tím


Ivan, (Projektový manažér, Podpredseda YY)
V roku 2012 som sa aj napriek nadchádzajúcemu štátnicovému ročníku (kto prešiel európskym právom na UPJŠ vie) rozhodol odísť na semestrálny pobyt do Santiaga de Compostela. Rozhodol som sa opustiť svoju bezpečnú rutinu, detskú izbu, mladícke rojčenie a ... už sa do nich akosi neviem vrátiť... (čítaj ďalej)

Eva, (Administratívna manažérka, Predsedkyňa)
Svoje prečo som si začala zodpovedať až po ukončení vysokoškolského štúdia. Možnosť porovnávať teóriu s praxou som dostala v rámci projektu Erasmus+ - absolventskej praxe v španielskom meste plnom histórie - v Granade... (čítaj ďalej)

Ieva, (Projektová manažérka, školiteľka)
pochádzam z Rigy - Lotyšska. Mám chuť neustále sa zlepšovať a inšpirovať  svoje okolie. Do Košíc som sa presťahovala s cieľom pripojiť sa k úžasnému tímu Youthfully Yours SK... (čítaj ďalej)

Michaela (Social media, Web)
Do Youthfully Yours som prišla v máji 2021. V tom období som hľadala miesto kde by som sa vedela kreatívne vyjadriť a urobiť niečo dobré pre spoločnosť.  Youthfully Yours mi dalo príležitosť skombinovať moju veľkú vášeň pre marketing a vyskúšať si aké je to dobrovoľníčiť... (čítaj ďalej)

Ema, (Projektová koordinátorka, social media)
Ahoj, volám sa Ema, pochádzam z krásnych Košíc a toto je moje prečo?.. (čítaj ďalej)

Ludka  (Projektový koordinátor)
Čaute kamoši, volám sa Ľudka, pochádzam z okolia Nitry a toto je moje „prečo“ YYSK ... (čítaj ďalej)

Saška (Koordinátor krátkodobých mobilít, Social media)
Vždy sa mi páčila možnosť pracovať s ľuďmi, zapájať sa na rôznych aktivitách, ktoré sa zaoberali všetkými témami- od kvantovej fyziky až po politológiu. Moja možnosť zažiariť však prišla v máji 2021, kedy som prvý krát objavila možnosti Youthfully Yours a počas nudnej, pandemickej karantény som sa rozhodla zapojiť sa do ich lokálnej aktivity.  ... (čítaj ďalej)

Mish  (Projektový koordinátor)
Čaute kamoši, volám sa Mish,  a toto je moje „prečo“ YYSK ... (čítaj ďalej)

Vika (Koordinátor krátkodobých mobilít, Social media)
Dr. Martin Luther King Jr. raz povedal: „Najvytrvalejšia a najnaliehavejšia otázka v živote je: ‚Čo robíte pre druhých?“ Pridaním sa ku YouthfullyYours som získala viac než len skúsenosti.  ... (čítaj ďalej)

Jakub (Koordinátor krátkodobých mobilít)
 Už som tu ja, (akoby povedal Harry Potter 😉 Jakub, Jakub Remeň. Študent bilingválneho gymnázia v Nitre (Golianko) a dobrovoľník pre Youthfully Yours.  ... (čítaj ďalej)

Serafym (Koordinátor krátkodobých mobilít, Social media)
Ahoj! Som Serafym a toto je moje "prečo?"  ... (čítaj ďalej)

Laura (Koordinátorka krátkodobých mobilít)
Ahojte všetci, volám sa Laura, mám 20 rokov, som zBratislavy a toto je moje "prečo" YYSK  ... (čítaj ďalej)

Timi (Koordinátorka krátkodobých mobilít, Social media)
Ahoj! Som Timi a toto je moje "prečo?"  ... (čítaj ďalej)

Čestní členovia


Kaja, (Koordinátorka, začínajúca facilitátorka)

Dostala som jedinečnú príležitosť nielen pracovať na sebe, ale i zmeniť k lepšiemu svet okolo seba. Je neskutočne motivujúce vidieť nadšených rovesníkov, ktorí sa nadšene vrhajú do plánovania vlastnej vzdelávacej aktivity... (čítaj ďalej)

Emma, (Social media, Koordinácia krátkodobých mobilít)
Vždy som sa chcela sústrediť práve na mladých ľudí a spolupodieľať sa na aktívnom zapájaní sa mladých do spoločnosti a presne to sa mi vďaka Youthfully Yours podarilo. Pôsobenie v tejto organizácií mi dalo šancu zdokonaliť sa v mnohých smeroch a  rozvíjať svoje schopnosti a vedomosti.... (čítaj ďalej)

Tomáš (Koordinátor krátkodobých mobilít, WEB editor)
12.4.2020... reflektujem si spätne svoj rok... Čo všetko som zažil od mája 2019 ... Prečo práve mája? Rozhodol som sa ísť na Erasmus+ projekt. Bolo to v Poľsku... Mesto Bedzin. 40 mladých ľudí z 5 krajín sveta sa stretlo, aby sa mohlo naučiť niečo o participácii v EU. Od toho momentu sa v mojom živote zmenilo množstvo vecí. Jedna z nich sa ale nezmenila. Išiel som na ďalší Erasmus 🙂 ... (čítaj ďalej)

Marcela, (Koordinátor krátkodobých mobilít)
Svoju stáž v Youthfully Yours SK som odštartovala v lete 2019, krátko po mojej účasti na jednom zo skvelých Erasmus+ projektov. Práve tam som si uvedomila, aké jedinečné príležitosti prináša naša organizácia pre sebarozvoj ambicióznych mladých Slovákov... (čítaj ďalej)

Natália, (Koordinátor mobilít, Podpredsedkyňa)
“Chcem zmeniť svet". Myslím, že každý z nás túto vetu aspoň raz vyhlásil. Presne týmto pred viac ako rokom, keď som cítila, že na zmenu nestačí len chcieť, začala moja cesta k neformálnemu vzdelávaniu... (čítaj ďalej)

Zuzana,
Myslím, že každý z nás pozná ten pocit keď sa pomaly začne utápať v stereotype. Moment, kedy cítime že potrebujeme zmenu. Možno nasadnúť do prvého lietadla a nechať sa unášať priestorom, ktorý je každou minútou vzdialenejší, a tým nadobúdajúc pocit slobody. To bol aj jeden z impulzov prečo... (čítaj ďalej)

Ahoj som Danka, (Lektorka a odborná garantka, pôsobím ako dobrovoľník) ...
odborníčka s dlhoročnou praxou v oblasti prevencie sociálno-patologických javov/obchodovania s ľuďmi, rasizmu, extrémizmu, šikanovania/  (čítaj ďalej)

Dagmara,
Keďže som ako študent mala možnosť zakúsiť Erasmus v rôznych podobách od tréningov a mládežníckych výmen, cez dobrovoľníctvo, študijný pobyt či prax, neváhala som ani minútku a zapísala som sa, (čítaj ďalej)

Monika,
Už v mladšom veku ma lákala tematika mládežníckych projektov, celkovo však rôznych vzdelávaní, kde sa človek dokáže len a len zdokonaliť alebo priučiť sa novým zručnostiam, alebo zároveň sa posúvať vpred v už tých nadobudnutých. Myslím si ale, že základom je práve chuť vykročiť von zo svojej komfortnej... (čítaj ďalej)

Zuzka,
Pre mňa to celé začalo už na strednej. Prihlásila som sa do debatného klubu kvôli chlapcovi, ktorý sa mi vtedy páčil, a ostala som kvôli úžasnej komunite. Práve tá bola vždy veľkou časťou toho, čo ma motivovalo zlepšovať sa a hľadať nové skúsenosti. Postupom času... (čítaj ďalej)

Noemi,
Verím, že je u nás na Slovensku kopa mladých talentovaných ľudí plných znalostí, nápadov a nenaplneného potenciálu, ktorým možne len chýba nejaký ten „odrazový mostík“, vďaka ktorému by vedeli zrealizovať svoje ambície. Niektorým v tom bráni hanblivosť... (čítaj ďalej)

Bývalí spolupracovníci


Klaudia, (editor sociálnej siete)
K Youthfully Yours som sa dostala, keď som bola ešte len v druhom ročníku na strednej škole. Prvý krát som mládežnícku výmenu absolvovala pred vyše rokom a odvtedy sa ma v Youthfully Yours prakticky nevedia zbaviť. Pri mojej druhej výmene ... (čítaj ďalej)

zuz B 6-6

Ahoj, som Zuzka..
V čase, keď som mala sedieť doma na zadk..na stoličke a písať bakalársku prácu, som absolvovala trojmesačnú stáž v Litve. Odvtedy sa neviem zastaviť. Podieľala som sa na mnohých mládežníckych projektoch. Žila som, študovala i profesijne rástla hneď v niekoľkých európskych krajinách. Rozširovala som svoju slovenskú kultúru a snažila sa prijímať tú „cudziu“. Toto je ďalší krok... (čítaj ďalej)

Mata G 6-6

Ahoj! Som Maťa...
Celé to začalo v 3. ročníku na španielskom bilingválnom gymnáziu. Podarilo sa mi vycestovať na jeden školský rok do Zaragozy. Po návrate som hľadala všetky možné spôsoby, ako odísť do zahraničia opäť... a prečo som sa pridala do tejto organizácie? (čítaj ďalej)

ARNOLD 6-6

Ahoj, som Arnold...
O dieru v zručnostiach, ktorú naše školstvo nedokáže zaplniť, sa dokáže Erasmus+ veľmi dobre postarať a poskytnúť nám, mladým ľuďom, skúsenosti, ktoré iným spôsobom získame veľmi ťažko. Popritom nám dáva šancu spoznať rôzne kúty Európy a ich kultúry... (čítaj ďalej)

nina 6-6

Ahoj, som Nina...
Za 2 roky som sa už zúčastnila 9-tich Erasmus + projektoch. Precestovala som veľkú časť Európy a navštívila krajiny ako Arménsko či Gruzínsko. Zistila som, že sa v budúcnosti chcem venovať neformálnemu vzdelávaniu a mládeži. Začínam tým, že chcem mladým ľuďom pomôcť dostať sa na projekty a ukázať im, aké máme úžasné... (čítaj ďalej)

Bianka 6-6

 

Ahoj, som Bianca...
Nestihla som ešte precestovať celú Európu, tá na mňa ešte len čaká. Vďaka mládežníckym výmenám som sa však dostala na miesta, ktoré ma nenapadlo, že niekedy uvidím... (čítaj ďalej)

Simona 6-6

Ahoj, som Simona...
Po ukončení bakalárskeho štúdia cudzích jazykov a pracovnej skúsenosti v oblasti vzdelávania mládeže som sa rozhodla vykonávať dobrovoľnícku činnosť v Gruzínsku v rámci programu EVS. Čo som tam vlastne robila? (čítaj ďalej)

Radka,
Už odkedy si pamätám, som mala stále potrebu zažiť viac, zistiť viac, naučiť sa viac... Práve táto moje neutíchajúca potreba ma dohnala k tomu, že som sa pred dvomi rokmi prihlásila na moju prvú mládežnícku výmenu. Okrem toho, že som prvýkrát prekročila hranice Slovenska úplne sama, prekročila som aj hranice svojej komfortnej zóny. Aj keď som na začiatku mala desivý pocit akoby som padala do neznáma, teno pád bol to najlepšie, čo sa mi mohlo stať... (čítaj ďalej)

Martina
Už keď som sa zúčastnila môjho  prvého Erasmus+ projektu, na ktorý veľmi rada spomínam, chcela som sa o túto moju skúsenosť podeliť čo s najviac ľuďmi. Všetkým som hovorila o mojom nezabudnuteľnom zážitku  vďaka ktorému som spoznala množstvo skvelých ľudí, spoznala... (čítaj ďalej)

Andrea,
Zúčastnila som sa zatiaľ len jedného dlhodobého projektu a jedného tréningového v rámci Erasmus+, ale aj tie boli dosť na to, aby som si uvedomila, že ma strašne napĺňa práca s mladými ľuďmi, ktorým neskutočne rada podsúvam informácie a možnosti o tom, ako si tie mladé roky obohatiť o zaujímavé zážitky, nových. (čítaj ďalej)

Hits: 5494