Menu Zavrieť

Becoming a Social Entrepreneur

(Mobilita pracovníkov s mládežou)

Čo je lepšie ako robiť biznis a zároveň pomáhať ostatným ?

/9. - 18. 9. 2020/Mazeikiai/Litva

Organizátor projektu: LABDAROS UR PARAMOS FONDAS "G VAIKU PASAULIS"

Mládežnícka výmena sa uskutoční v termíne od 9. do 18. septembra 2020 v mestečkui Mazeikiani, v Litve.

Hlavným cieľom projektu bude snaha ukázať mladým ľudom ako funguje správny sociálny podnik, ako si niečo také urobiť a začať budovať svoju kariéru. Pochopiť vzorec správneho podnikania nie je jednoduché a kvôli chybám z nevedomosti nemusí byť vôbec úspešné. V dobre, kedy sú zručnosti ako biznis manažment, zodpovednosť voči ostatným a sociálne nápady nedostatočné, je dôležité zlepšiť sa v nich a následne čerpať z úspechu. A čerpať budete nie len vy, ale aj ostatní, ktorí vďaka vám budú žiť v lepšom svete.

Počas projektu zažiješ množstvo aktivít, hier, diskusií, rozličných športov, rôznych analýz, či len bežných rozhovorov v medzinárodnom jazyku. To všetko v tebe zanechá pozitívny efekt a naučí ťa množstvo zaujímavých vecí, nie len v oblasti sociálneho podnikania.

Pracovný jazyk: Anglický.

Zúčastnené krajiny: Slovensko, Litva, Rumunsko, Chorvátsko, Poľsko a Cyprus.

Počet účastníkov: 42

Kto je ideálny účastník projektu?

  • Mladý človek so záujmom o tému projektu, 
  • osoba vo veku 18 - 25 rokov,
  • osoba motivovaná a schopná aktívne participovať na celom projekte,
  • osoba schopná aktívne komunikovať v Anglickom jazyku.

Požiadavky na skupinu:
Slovensko bude na projekte reprezentovať skupina 7 - mich účastníkov.
Úlohou skupiny bude najmä aktívne participovať na programe projektu v snahe naplniť jeho vymedzené ciele.  Vedľajšou úlohou bude prezentovať Slovensko a jeho kultúru interaktívnou formou počas "Inter-cultural night".

Dôležité info:

Ubytovanie, strava a program počas celého projektu sú plne hradené podľa pravidiel program Erasmus+ prostredníctvom organizátora projektu.

Cestovné náklady budú účastníkovi hradené do výšky 275.
Za plánovanie a realizáciu cesty je zodpovedný každý účastník individuálne. Mimoriadne dôležité: Účastník je povinný uchovať si cestovný doklad DO aj Z miesta určenia a ten odovzdať/odoslať organizátorovi projektu podľa jeho inštrukcií.

Poistenie: Cestovné poistenie NIE JE účastníkom hradené ani následne preplácané. Každý účastník je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie, ktoré je platné v Litve.

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám svoje CV (v Anglickom jazyku) + motiváciu o tom, prečo by si práve TY mal/a ísť na tento projekt na project@youthfullyyours.skDo predmetu uveď názov projektu.

INFOPACK nájdeš TU !!!

Deadline na prihlásenie: A S A P

Projekt je finančne podporený programom Erasmus+.
ErasmusPlusO

Hits: 788