Menu Zavrieť

BEcoming

(Mládežnícka výmena)

Staň sa lepšou verziou svojho "ja"!

/12. 10. - 20. 10. 2021/Aulum/Dánsko

Organizátor projektu: Danish Youth Team

Mládežnícka výmena sa uskutoční v termíne od 12. októbra do 20. októbra 2021 v malebnom dánskom mestečku Aulum.

Hlavným cieľom projektu bude snaha motivovať mladých ľudí, aby sa venovali starostlivosti o seba a žili zdravým životným štýlom. Účastníci zvýšia svoju odolnosť a získajú užitočné tipy, ktoré im pomôžu vyrovnať sa so stresom a úzkosťou.

Ako vyrovnanému človeku, ktorý vie prekonať aj náročnejšie a vypäté situácie s ľahkosťou sa ti bude žiť ľahšie a budeš mať pokojnú myseľ. To ti môže pomôcť aj pri rozhodovaní a zvýši tvoje šance uspieť na pracovnom trhu.

V Dánsku na teba čakajú príjemné diskusie, workshopy a kreatívne aktivity, ktoré prispejú k rovnováhe tvojej mysle prinútia ťa rozmýšlať inak, teda "out of box". Zúčastníš sa poznávacích výletov po okolí, zažiješ kopec zábavy počas kultúrnych večerov (intercultural nights) a po aktívnom absolvovaní mládežníckej výmeny získaš certifikát YouthPass.

Pracovný jazyk: anglický.

Zúčastnené krajiny: Dánsko, Litva, Poľsko, Rumunsko, Taliansko a Slovensko.

Počet účastníkov: 38

Kto je ideálny účastník projektu?

  • Mladý človek so záujmom o tému projektu, 
  • osoba vo veku 18 - 30 rokov,
  • osoba motivovaná a schopná aktívne participovať na celom projekte,
  • osoba schopná aktívne komunikovať v anglickom jazyku.

Požiadavky na skupinu:
Slovensko bude na projekte reprezentovať skupina 5 účastníkov + 1 líder skupiny.
Úlohou skupiny bude najmä aktívne participovať na programe projektu v snahe naplniť jeho vymedzené ciele. Vedľajšou úlohou bude prezentovať Slovensko a jeho kultúru interaktívnou formou počas "Intercultural night".

Dôležité info:

Ubytovanie, strava a program počas celého projektu sú plne hradené podľa pravidiel program Erasmus+ prostredníctvom organizátora projektu.

Cestovné náklady budú účastníkovi hradené do výšky 275.
Za plánovanie a realizáciu cesty je zodpovedný každý účastník individuálne. Mimoriadne dôležité: Účastník je povinný uchovať si cestovný doklad DO aj Z miesta určenia a ten odovzdať/odoslať organizátorovi projektu podľa jeho inštrukcií.

Poistenie: Cestovné poistenie NIE JE účastníkom hradené ani následne preplácané. Každý účastník je povinný si zabezpečiť zdravotné poistenie, ktoré je platné v Dánsku.

Ako sa prihlásiť?

Pošli nám svoje CV (v anglickom jazyku) + motiváciu o tom, prečo by si práve TY mal/a ísť na tento projekt na project@youthfullyyours.skDo predmetu uveď názov projektu.

INFOPACK nájdeš TU!!!

Deadline na prihlásenie: 5. 9. 2021

Projekt je finančne podporený programom Erasmus+.
ErasmusPlusO

Hits: 1057