Menu Zavrieť

Prečo?

Ahojte! Volám sa Michaela a pochádzam so severného Slovenska. Do Youthfully Yours som prišla v máji 2021.

...

Ahojte! Volám sa Michaela a pochádzam so severného Slovenska. Do Youthfully Yours som prišla v máji 2021. V tom období som hľadala miesto kde by som sa vedela kreatívne vyjadriť a urobiť niečo dobré pre spoločnosť. 

Youthfully Yours mi dalo príležitosť skombinovať moju veľkú vášeň pre marketing a vyskúšať si aké je to dobrovoľníčiť. Virtuálne som tu stretla tím plný úžasných ľudí. Naučila som sa ako vytvárať stránky vo WordPresse alebo grafiku v Canve. Zlepšila som si svoju schopnosť dodržiavať deadliny a tiež rýchlo reagovať na nečakané situácie ktoré vyžadujú okamžité riešenie.  

Keď som v máji nastúpila ani som netušila ako moc tieto získané zručnosti využijem aj vo svojom profesionálnom živote. Mnoho ľudí má pocit (a ja som bola jeden z nich) že dobrovoľníčiť znamená, že sa človek zbalí a odíde na pol roka na opačnú stranu sveta. Youthfully Yours zborilo moje dogmy. Teraz už viem, že svet je plný možností. Doborovoľníctvo nemá hranice a aj vytvorenie postu na sociálne siete je služba pre niekoho kto sa vďaka nemu dostane na úžasný projekt alebo kurz.  

Hits: 221