Menu Zavrieť

Prečo?

Ahojte! Volám sa Jakub, pochádzam z južného Slovenska. Do Youthfully Yours som prišiel koncom roka 2022.

...

V septembri minulého roka som prežil svoj hádam najlepší týždeň života. Bola to mládežnícka výmena v bulharskom Burgase. Práve na nej som prišiel prvý krát do kontaktu s celým programom Erasmus+. Bol to týždeň plný spoznávania: nová krajina, noví ľudia, nová téma, nový spôsob učenia, nový systém... Jednoducho nová skúsenosť. Presnejšie: nová ÚŽASNÁ skúsenosť.  

Vďaka Erasmus+ projektu som sa začal hlbšie zaujímať o celý program a zistil som, že toto všetko bolo možné len vďaka zohratej skupinke nadšených dobrovoľníkov z organizácie Youthfully Yours. Vtedy som si uvedomil, že chcem byť jedným z nich. Táto moja, nazvime to, potreba byť v centre diania prišla ešte aj v úplne vhodnom čase – hľadal som príležitosť dobrovoľníčiť v rámci cieľa na DofE – o dôvod naviac sa prihlásiť. 

Tak to teda všetko začalo. Potom som sa už „len“ prihlásil, vyplnil som formulár, absolvoval som pohovor a tadáá… Už som tu ja, (akoby povedal Harry Potter 😉 Jakub, Jakub Remeň. Študent bilingválneho gymnázia v Nitre (Golianko) a dobrovoľník pre Youthfully Yours. Ak práve nepracujem na niečom „dôležitom“, nájdete ma pravdepodobne buď niekde v lese za naším domom, v obývačke pred telkou alebo po novom potom kdesi mimo Slovenska... Z toho vyplýva, že mám rád prechádzky prírodou (spojené s fotografovaním), relax pri pozeraní Netflixu a cestovanie. /Cestovanie je jednou z mojich nových záľub a to aj práve vďaka YYSK./ 

Hits: 73