Menu Zavrieť

Prečo?

Ahoj, volám sa Tomáš, pochádzam z "metropoly východu" -> Košíc a tu si môžeš prečítať moje „Prečo?“

12.4.2020... reflektujem si spätne svoj rok... Čo všetko som zažil od mája 2019 ... Prečo práve mája? Rozhodol som sa ísť na Erasmus+ projekt. Bolo to v Poľsku... Mesto Bedzin. 40 mladých ľudí z 5 krajín sveta sa stretlo, aby sa mohlo naučiť niečo o participácii v EU. Od toho momentu sa v mojom živote zmenilo množstvo vecí. Jedna z nich sa ale nezmenila. Išiel som na ďalší Erasmus 🙂

Určite ste sa už niekedy zamysleli vo svojom živote a skúšali prísť na to, prečo niektoré veci robíte. Ja to práve robím, rozmýšľam, akým zázrakom sa mi podarilo urobiť všetko, čo som za ten rok stihol. Stal som sa členom v YY, zúčastnil sa ďalších projektov,... a momentálne sa pokúšam napísať vlastný projekt.

Hmm, tak som na to asi prišiel. Zrejme ma to proste baví. Baví ma komunikovať so slovenskými účastníkmi, baví ma dohadovať spoluprácu s partnermi z Gruzínska, baví ma počúvať nadšených účastníkov vracajúcich sa z projektu v Turecku a taktiež si rád vypočujem kritiku či už na moju osobu alebo na nejaký nie práve najlepší projekt. Posunie ma to predsa dopredu, stanem sa lepším človekom (no aspoň dúfam, že to takto funguje 😀 ). A naučím sa niečo nové.

„Mäkké zručnosti“ sú super, otvoria sa ti vďaka nim dvere do rôznych kútov sveta amožností... tých máš potom habadej... A Erasmus ? Ten ti toho dá ešte oveľa viac. Neveríš? Tak neváhaj a prihlás sa na náš najbližší projekt.  

Hits: 508