Menu Zavrieť

Mind Your Business

V Luxembursku sa uskutočnila mládežnícka výmena na tému Mind your business. Všetci sme sa postupne zoskupovali na letisku v Charleroi. Počas čakania na cestu do cieľovej destinácie nás sprevádzala káva a zoznamovanie. Tento projekt sa odohrával na hrade v Chateau de Hollenfels. Ubytovanie bolo doslova ako z rozprávky. Okolie bolo obklopené nádhernou prírodou a nesmel chýbať aj park. Pred hradom sa nachádzalo menšie posedenie, kde sme trávili popoludňajšie hodiny a niektoré večery. Vďaka slnečným dňom sme sa chodili prechádzať po dedine a niekedy zašli aj do neďalekého mesta.

Atmosféra na tomto mieste sa niesla v znamení businessu, ktorá bola sprevádzaná rôznymi skupinovými aktivitami, prednáškami a premýšľania. Každá aktivita sa niesla v pozitívnej nálade, vďaka ranným hrám, či už tanec, menenie miest pri hrách a pod. Na hrade sa stretli ľudia z rôznych krajín a to: Slovensko, Česko, Rumunsko, Grécko, Taliansko, Francúzsko a samotné Luxembursko. V jeden deň sa celá táto skupinka odlišných národností vybrala do hlavného mesta Luxemburg. Zažili sme tam nezabudnuteľné chvíle, videli nádherné historické mesto, ktoré si získalo naše srdcia.

Samozrejme fotky nesmeli chýbať. Na záver by som rada spomenula, že z tohto projektu si všetci odnášame veľa. Od krásnych zážitkov, debatných nocí, priateľstiev z rôznych kútov sveta až po znalosti a nové poznatky v oblasti businessu. Za túto príležitosť a skúsenosť vďačíme organizácii Youthfully yours.sk, ktorá zoskupila skvelých ľudí a umožnila nám lepšie pochopiť podnikanie a celý princíp businessu. Taktiež je to motivácia zúčastniť sa na podobných projektoch.

Hits: 96