fbpx
Menu Zavrieť

Poď a Recykluj ! - máte sa na čo tešiť

Posledné mesiace sme sa naplno venovali príprave projektu Poď a Recykluj. My, jeho tvorcovia - Natália Ľašová a Tomáš Nagy - sme spoločne s tímom zloženým z Kláry, Peťky, Mattea a Ivana riešili projektový manažment od úplných základných vecí akú aplikáciu použijeme až po presné dátumy, časy, dohody s lektormi a mnohé veci, bez ktorých sa kvalitný projekt nezaobíde. Naša prípravná fáza je ale u konca. Od budúceho týždňa - 17.2.2021 štartujeme s prvým stretnutím. Projekt je zameraný hlavne pre gymnazistov z Parku mládeže 5 a gymnázia Poštová 9. Avšak kvôli online prednáškam sa budú môcť zúčastniť i mladí či starí z iných části Slovenska alebo škôl, všetci sa budú môcť dozvedieť viac o recyklácii. Zaujímavú prednášku príde spraviť Slávka Brzová zo spoločnosti Kosit a.s.. Myslím, že sa spoločne máme na čo tešiť.

Projektová čásť zameraná na recykláciu a zero waste bude prebiehať od 17.2.2021 do 24.3.2021. Každú "EKO-STREDU" sa môžeme tešiť na iného lektora.

Stretnutia začínajú o 17:00 každú stredu a dostať sa na nich budete môcť TU - cez tento link. Je dôležité sa registrovať, keďže po registrácii vam dôjde mail s následným postupom.

Na stretnutiach máte možnosť získať zaujímavé knížky s ekologickou tématikou - napr. Domácnosť bez odpadu alebo Žijeme zodpovedne?.

Okrem zaujímavých faktov, právd, tipov a trikov sa môžete tešiť i na príbehy našich lektorov, ktorí životnému prostrediu podriadili svôj život :).

Pre viac informácií si pozrite náš - Poď a Recykluj - Info pack.

Ak vás to zaujalo, budeme radi keď sa na stretnutí uvidíme!

Tešíme sa na vás !

Vzdelávanie je podporené programom Európsky Zbor Solidarity, ktorý administruje IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže.