Menu Zavrieť

Poď a Recykluj ! - máte sa na čo tešiť

Posledné mesiace sme sa naplno venovali príprave projektu Poď a Recykluj. My, jeho tvorcovia - Natália Ľašová a Tomáš Nagy - sme spoločne s tímom zloženým z Kláry, Peťky, Mattea a Ivana riešili projektový manažment od úplných základov, od toho, akú aplikáciu použijeme až po presné dátumy, časy, dohody s lektormi a mnohé veci, bez ktorých sa kvalitný projekt nezaobíde. Naša prípravná fáza je ale na konci. Od budúceho týždňa - 17.2.2021 štartujeme s prvým stretnutím. Projekt je zameraný hlavne pre gymnazistov z Parku mládeže 5 a gymnázia Poštová 9 v Košiciach. Avšak vďaka online prednáškam sa budú môcť zúčastniť i mladí či starší z iných častí Slovenska. Všetci sa budú môcť dozvedieť viac o recyklácii! Zaujímavou prednáškou zaháji projekt Slávka Brzová zo spoločnosti Kosit a.s.. Máme sa na čo tešiť!

Projektová časť zameraná na recykláciu a zero waste bude prebiehať od 17.2.2021 do 24.3.2021. Každú "EKO-STREDU" sa môžeme tešiť na iného lektora.

Stretnutia začínajú o 17:00 každú stredu a pripojiť sa na ne môžete TU - cez tento link. Je dôležité sa dopredu registrovať, keďže po registrácii vám príde mail s následným postupom.

Na stretnutiach máte možnosť získať zaujímavé knížky s ekologickou tématikou - napr. Domácnosť bez odpadu alebo Žijeme zodpovedne?

Okrem zaujímavých faktov, noviniek, tipov a trikov sa môžete tešiť i na príbehy našich lektorov, ktorí životnému prostrediu podriadili svôj život :).

Pre viac informácií si pozrite náš - Poď a Recykluj - Info pack.

Tešíme sa na vás !

Vzdelávanie je podporené programom Európsky Zbor Solidarity, ktorý administruje IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže.

Hits: 128