Menu Zavrieť

Bread and Roses

Bread and roses bol prvý projekt, ktorého som sa zúčastnila, no dúfam, že nie posledný. Už počas prvých dní som mala pocit, že som sa toho veľa naučila a to aj vďaka tomu, že každý deň sme mali veľké množstvo aktivít. Samozrejme, táto výmena nebola pre mňa obohacujúca len čo sa týka témy projektu, ale pomohla mi viac otvoriť svoju myseľ novým myšlienkam a stanoviskám, lepšie a efektívnejšie komunikovať v cudzom jazyku a tiež sa mi vďaka niektorým aktivitám zlepšili zručnosti v oblasti práce v skupine, ktorá vie občas byť náročná. 

Jedlo bolo skvelé, pani, ktorá ho pripravovala ešte viac. Časová organizácia mala svoje muchy, organizácia večerného programu tiež (hlavne Intercultural night). Veľkým mínusom bol príchod s ťažkými kuframi, ktoré sme museli sami vláčiť hore kopcom v 35 stupňoch po štrkovej cestičke. Toto sme ale organizátorom povedali a cestou naspäť nám s tým pomohli.

Aj napriek niekoľkým mínusom by som určite každému odporučila na nejakú výmenu ísť, pretože je to zážitok, ktorý sa nedá opísať slovami. Je to nielen priestor na zlepšenie jazykových zručností a získanie nových vedomostí, ale aj výborná príležitosť na sebarozvoj a získanie nových kamarátov z rôznych kútov Európy (či dokonca sveta). 

Hits: 102